Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.04.2020
Меню сайту
Наша школа
Робота школи
Педагогічна скриня
Форма входу

Виховна робота

КОНЦЕПЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. №1

За всіх часів школа була моделлю суспільства, провідним інститутом виховання підростаючого покоління. Вона формує і оберігає національну культуру, невіддільна від національного ґрунту й коріння свого народу. Національне самовизначення школи є необхідною умовою розвитку держави.

 1. Основною метою виховання підростаючого покоління незалежної України, завданням усього педагогічного колективу є: виховання всебічного розвитку гармонійної особистості; розвиток в учнів високоморальної громадянської позиції; розуміння учнями традицій і цінностей свого народу; виховання доброти, чесності, порядності, виховання глибокої поваги до батьків, до всіх дорослих; виховання любові до праці – як джерела добробуту сім’ї і всього народу .
 2. Справа вихованння, формування громадянської зрілості є обов”язком кожного з членів педагогічного колективу школи: директора, заступників, педагогів-організаторів, вчителів-предметників, керівників гуртків, секцій та клубів, координаторів дитячих організацій, психолога.
 3. Основними принципами організації виховного процесу в Переяслав-Хмельницькій школі є:
  • Єдність зусиль всіх членів педагогічного колективу, батьків, громадськості, представників місцевої влади.
  • Гуманізація виховного процесу.
  • Демократизація стосунків між учителями та учнями.
  • Добра воля дітей та їх самодіяльність уреалізації ідеї виховання.
  • Врахування результатів вивчення особитості учня при організації виховної діяльності.
  • Комплексне використання індивідуальних і групових форм і методів.
  • Відбір оптимального в школі здійснюється на засадах національної культури, мистецттва, традицій і звичаїв українського народу в їх органічному поєднанні зі світовою культурою та народною педагогікою.
 4. Естетичне виховання в школі здійснюється на засадах національної культури, мистецтва, традицій і звичаїв українського народу в їх органічному поєднанні зі світовою культурою та народною педагогікою.
 5. Пріоритетним напрямком виховного процесу школи є моральне виховання, яке передбачає виховання у школярів людяності, милосердя, доброти, любові і поваги до людей, щедрості, чуйності й терпимості, формування громадінської зрілості.
 6. Діти є повноправними членами школьного колективу, беруть активну участь у розв”язанні навчальних та виховних завдань, в організації дозвілля й відпочинку.
 7. В школі на рівних правах можуть функціонувати різноманітні самодіяльні дитячі організації. Обов”язок кожного педагога – сприяти їх розвитку, якщо їх діяльність не виходить за межі виховних завдань школи, а їх статути не мають політичного забарвлення, або нав’язуються політичними та адміністратиними структурами. Доцільність їх створення в школі визначає педагогічна рада за участю учнівського самоврядування.
 8. Процес трудового виховання в школі передбачає формування в учнів загально трудових умінь і навичок, творчих здібностей під час розв’язання нових завдань у широкому діапазоні. Показником високого рівня загальної і творчої вихованості є виявлення психологічної готовності до творчої праці в сучасних умовах.

Методичне об'єднання класних керівників

 

Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наші дані
Корисні посилання
Гімназія
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №5
ЗОШ І ст. №6
ЗОШ І-ІІІ ст. №7
СЮТУР
ДНЗ №6 "Малятко"
ДНЗ №7 "Берізка"
ДНЗ №8 "Золотий ключик"
ДНЗ №9 "Сонечко"
ДНЗ №10 "Любавонька"
Відділ освіти
Педагогігчна преса
ГУОН

Хмаринка тегів

Copyright MyCorp © 2013
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Написати нам на p-hmzosh1@ukr.net